doradztwo Ochrona środowiska

Doradztwo ochrona środowiska

Dla wielu osób dziedzina ochrony środowiska znana jest tylko z nazwy. Tymczasem jest to rozległy obszar działalności, który obwarowany jest wieloma przepisami prawnymi. Tylko niektóre z nich regulowa czytaj więcej »

kARTONY tekturowe rzeszóW

Praktyczne opakowania

Najczęściej w każdym biznesie będziemy wykorzystywać różne akcesoria. Czy to będą pomocne elektroniczne albo papiernicze w biurze czy też może dostęp do usług internetowych wszystko musi być zapewni czytaj więcej »

atrakcje weselne śląsk

Bogate wesele

O aktualnych trendach ślubnych najprościej i najszybciej dowiemy się biorąc udział w targach ślubnych. To właśnie podczas targów zobaczymy modę ślubną, dekoracje weselne i najróżniejsze ekskluzywne at czytaj więcej »

wycena MASZYN i urządzeń

Świat maszyn i urządzeń

W dzisiejszym tekście zabiorę Państwa w świat maszyn i urządzeń. Dokładniej mam na myśli ich wycenę. Zastanawialiście się kiedyś, ile pracy musi wykonać rzeczoznawca? Jeżeli nie zastanawialiście się czytaj więcej »

adwokat KROSNo

Prawo karne

Jeśli ktoś ma problemy z prawem karnym to znaczy, że ma naprawdę bardzo poważne problemy i powinien znaleźć kogoś, kto mu w tym pomoże. Prawo karne to nie tylko zabicie czy pobicie, ale również przes czytaj więcej »

wentylacja SZCZECIN

Starannie wykonana wentylacja

Wiele osób dzisiaj musi podjąć decyzję czy chcą wentylację przygotować u siebie w domu. I jak się okazuje sprawa nie jest wcale taka prosta. Większość osób musi liczyć się z tym, ze taka właśnie went czytaj więcej »

POZYCJONOWANIE

Tanie metody marketingowe

Wiele osób dzisiaj zastanawia się nad tym w jaki sposób wypromować dopiero co powstałą stronę internetową która miała zyskać bardzo duże zainteresowanie klientów. I jak się okazuje wcale nie jest to czytaj więcej »

sprawy SPADKOWE szczeciN

Interesują Cię sprawy spadkowe?

Interesują Cię sprawy spadkowe? Musisz wiedzieć, że (w ogóle sprawy spadkowe) to nic prostego. Skoro tematem tekstu są sprawy spadkowe, należy wspomnieć o prawie spadkowym. Co trzeba wiedzieć na tem czytaj więcej »

napóJ dla dzieci

Owocowe napoje dla dzieci

Latem i wiosną bez żadnych przeszkód można przygotowywać dla dzieci koktajle owocowe składające się z owoców i mleka. Takie koktajle dzieci uwielbiają. Zdecydowanie taki będzie również źródłem witam czytaj więcej »

Wycena mASZYN i Urządzeń

Jak wycenić urządzenie albo maszynę?

Jeśli tylko potrafimy coś wykonać samodzielnie, po prostu to robimy, wiedząc, że dzięki temu nikt nie będzie musiał nas w tym wyręczać i nikomu za taką pomoc nie zapłacimy. Nieświadomie czasem jednak czytaj więcej »

 

Szafa do serwera

szafa serwerowa

Serwerów jest na całym świecie bardzo dużo. Jeśli mają one być we właściwy sposób pogrupowane to na pewno wszystko powinno być w szafach. Tylko, jaka szafa serwerowa jest najlepsza? Do wyboru mamy właściwie dwa rodzaje szaf, które w idealny sposób się do tego zadania nadają. Jeśli chodzi o wielkość szafy to najczęściej spotykana jest ta, która ma dziewiętnaści cali. To naprawdę wystarczająco dużo żeby wszystko bardzo dobrze pomieścić. Jeśli chodzi o szerokość to już wiemy, jaka jest, ale jak określa się jej wysokość. Jest to określane, jako 1U, 2U i tak aż do 42. Oczywiście 42 oznacza, że zmieści się tam mnóstwo dysków twardych, a zatem będzie to szafa bardzo funkcjonalna. Jego waga wraz z obciążeniem może wynieść kilkaset kilogramów, co oznacza, że trzeba będzie przygotować do tego podłoże. Jeśli to parter to nic się nie stanie, ale im wyżej dajemy taką szafę tym bardziej trzeba się skupić na stworzeniu warunków, które oznaczają, że będzie bardzo bezpiecznie.

Kupujemy szafę

Można to zrobić nawet teraz. Wystarczy odwiedzić specjalistyczny sklep, który prowadzi taką sprzedaż. Jeśli chodzi o same szafy to sprzedawane są one w formie rozłożonej. Naszym zadaniem jest jak najszybciej je złożyć, ale spokojnie nie jest to problemem, z którym sobie byśmy mogli nie poradzić. Producent zakłada, że można szafę złożyć w kilka minut. Jeśli jest to szafa, która ma wisieć na ścianie to sprawdzajmy czy ma kołki.

dobra szafa serwerowa

W wielu przypadkach producent informuje nas jedynie o tym, jakie to mają być kołki, ale nie dodaje ich do zestawu. Na spokojnie będzie można je dokupić i zamontować tam gdzie trzeba. Chodzi o to żeby dobrze się do tego przygotować, bo inaczej stworzymy zbyt wiele niebezpieczeństwa dla naszych serwerów, a tego przecież nie chcemy zrobić. Taka szafa jest na gwarancji, a zatem mamy pewność, że wszystko zostało w niej wykonane w prawidłowy sposób. Nie ma się, czego obawiać, bo na pewno wytrzyma trudy pracy w naszej firmie czy w naszym domu. Oczywiście trzeba stawiać tylko na znane produkty, które są oryginalne.